Tokio Hotel FanLarının Buluşma Noktası !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel FanLarının Buluşma Noktası !!

Tokio Hotel severLer buraya eğer sende bir Tokio Hotel fanıysan durma hemen üye oL !!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 333 Nerden :
Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue900/900SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (900/900)
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Vide
MesajKonu: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 8:32 pm

Arkadaşlar
BUNDAN SONRA HERHANGİ BİR KISALTMA YAZI KULLANILMİCAK CNM BİDENEM AJGUM GİBİ SÖZCÜKLERDE YASAK TÜKÇEYE ÖZEN GÖSTEREREK YAZICAKSINIZ YOKSA MESAJLAR TAMAMEN SİLENECEKTİR!
BU KARAR SİTE SAHİPLERİ TARAFINDAN ALINMIŞTIR!
EĞER BU KURALA UYMASSANIZ MESAJLARINIZ SİLENECEKTİR
TÜRK OLDUĞUNUZUDA UNUTMAYIN
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİN VE EĞER DAHA ÖNCEDEN HER HANGİ BİR KISALTIM KULLANDIYSANIZ LÜTFEN MESAJLARINIZI DÜZELTİN...
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM BENİ YANLIŞ ANLAMAZSINIZ UMARIM..

LÜTFEN TÜRKÇE'MİZE ÖZEN GÖSTERİN UNUTMAYIN BİZLER TÜRK'ÜZ VEDE TÜRKÇE'Yİ YÜCELTMEMİZ GEREK LÜTFEN YABANCILARA ÖZENEREK V Yİ W Ğ Yİ q YAPMAYIN BU GİBİ ŞEYLER İNANIN GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNE NEDEN OLUYOR AJGUM YERİNE AŞKIM YAZIN DAHA GÜZEL BİLİYORUM ZOR OLACAK AMA UNUTMAYIN İŞİN UCUNDA ÖNEMLİ ŞEYLER VAR HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ:D
BENDEN BU KADAR SİZLERE GÜVENİYORUM VE BENİ YANILTMAYACAĞINIZIDA BİLİYORUM!!!...

SereN TurmuŞ

Teşekkür ederim okuduğunuz için !
http://tokiohotelfanclub.eniyiforum.org
BuqueToMassie
Yeni Üye [2]
Yeni Üye [2]
BuqueToMassie

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : sananee (:
Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue5/900SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (5/900)
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:01 pm

Cok hakLısın kesinLikLe Smile Like a Star @ heaven
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue900/900SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (900/900)
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:05 pm

bana hak verdiğin için çok sağol canım x)
BuqueToMassie
Yeni Üye [2]
Yeni Üye [2]
BuqueToMassie

Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue5/900SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (5/900)
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:09 pm

Ne demek canım sana herkesin hak vereceğini düsünüyorum Like a Star @ heaven
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:13 pm

sağol canım Smile
BuqueToMassie
Yeni Üye [2]
Yeni Üye [2]
BuqueToMassie

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:13 pm

I love you
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:19 pm

aslında bu konuda ılk bende uyarıldım ama kesinlikle düşününce olmaması gereken birşeyi yaptığımı anladım!
BuqueToMassie
Yeni Üye [2]
Yeni Üye [2]
BuqueToMassie

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:23 pm

Smile
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 9:24 pm

Very Happy
_GzeM_
Yeni Üye
Yeni Üye
_GzeM_

Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue0/0SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 10:18 pm

kuzum kesinlikle haklısın Smile

bir hata yaptıysak özür dilerim abla XD
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyPaz Şub. 08, 2009 12:46 pm

sağol canım x)
Bill_Koliq
Moderatör
Moderatör
Bill_Koliq

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 149 Nerden : BİLL'in odasından xP
Rep Puanı
Rep Puanı:
SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Left_bar_bleue50/900SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! Empty_bar_bleue  (50/900)
MesajKonu: Geri: SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..! EmptyCuma Şub. 27, 2009 8:13 pm

bencede haklısın canım bende seni sonuna kadart destekliyorum Smile valla siteye gelmeyeli bayağı bir üye olmuş hepiniz hoşgeldiniz canlarım Smile
http://tokiohotelturkey.eniyiforum.org/

SoNuNa KaDar OkuyUN LÜtfEN ..!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası