Tokio Hotel FanLarının Buluşma Noktası !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel FanLarının Buluşma Noktası !!

Tokio Hotel severLer buraya eğer sende bir Tokio Hotel fanıysan durma hemen üye oL !!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 333 Nerden :
Rep Puanı
Rep Puanı:
arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Left_bar_bleue900/900arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Empty_bar_bleue  (900/900)
arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Vide
MesajKonu: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyCuma Şub. 06, 2009 1:42 pm

arkadaşlar umarım beğenirsiniz ama buraya sadece yazdığım hıkayenın konusu yazacağım..! Bu en son hikayem daha çok var ..xD

*beğenirseniz devamını koyarım Smile

Konusu;ılk olarak hıkayemin girişini size yazayım!

Evet suanda daima olduğum yurt dışı gezilerinden birindeyim.Patronum sağolsun yine çok şık bir otelde yer ayırtmış.Ama toplantı yoğunluğundan eşyalarımı bavulumdan çıkaramadım bile.Ama bugün son toplantı da bitti bana 2 gün kaldı.Ama ben ilacımın ne olduğunu biliyorum beni kendime çok güzel bir alışveriş getirir.Sanırım bu meslek bana ağır gelmeye başladı.Ama başka çarem yok.Eğer 36 yaşındaysanız ve hala evlenmek için bir düşünceniz yoksa,nasılsanız öyle kalmalısınız!
Eminim şuan içinizden ''bu kadın kim?'', ''neden bu kadar dertli diyorsunuz'' sanırım herşeyi baştan anlatmanın zamanı geldi...

Diye başlıyor bu hıkaye bir nevi bu üstte bulunan kıta önsöz ..! bu hikaye tam olarak bir kadının küçüklüğünde geçirdiği üzücü ve trajedik olayları anlatıyor ve o sırada olan ilginç bir olayı !
http://tokiohotelfanclub.eniyiforum.org
Séna KauLiTz ~
Administrator
Administrator
Séna KauLiTz ~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 255 Nerden : zimmer 483'ten xD !
Rep Puanı
Rep Puanı:
arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Left_bar_bleue900/900arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Empty_bar_bleue  (900/900)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyCuma Şub. 06, 2009 1:45 pm

süper olmuş cnm tebrikler =)
http://www.rockturk.eniyiforum.org
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyCuma Şub. 06, 2009 1:50 pm

sağol canım xD

arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Bill
tommanyak
Isınan TH fanı <3
tommanyak

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/01/09 Mesaj Sayısı : 238 Nerden :
Rep Puanı
Rep Puanı:
arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Left_bar_bleue35/900arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Empty_bar_bleue  (35/900)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyCuma Şub. 13, 2009 8:37 pm

hmm ben okudum bunu devamınıda ....
güzel ama dier başladığın daha güzeldi... Very Happy
_bYn AnqEL_
Administrator
Administrator
_bYn AnqEL_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 11:33 am

demi benimde aklımda o var Smile ama bu bitmeden ona devam etmem Very Happy bunun sonu daha iyi oluyor kanka :!Very Happy
tommanyak
Isınan TH fanı <3
tommanyak

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/01/09 Mesaj Sayısı : 238 Nerden :
Rep Puanı
Rep Puanı:
arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Left_bar_bleue35/900arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD Empty_bar_bleue  (35/900)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD EmptyPaz Şub. 15, 2009 2:26 pm

eeee sen bilirsen ganga:D

arkadaşlar umarım beğenirsiniz xD

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası